Tanie legowiska dla kota

Tanie legowiska dla kota

Częstokroć mając ograniczone fundusze szukamy najtańszych rozwiązań. Tańsze nie zawsze oznacza gorszej jakości czy nieodpowiednie. Sklepy oferujące wysokiej jakości produkty, częstokroć w swej ofercie mają liczne, atrakcyjniejsze cenowo odpowiedniki danych akcesoriów. Tak też jest z kocim legowiskiem – może być ono bardziej rozbudowane i droższe, bądź mało rozbudowane, proste i tańsze.

Przykładem prostego rozwiązania legowiska dla naszego pupila jest model przeznaczony na parapet White Dream:

Jest to mięciutki materacyk z pluszowym obiciem, które łatwo można zdjąć i wyprać. Idealnie sprawdzi, gdy nasz pupil ma zamiłowanie do przesiadywania na parapecie i obserwowania świata przez okno. Cena takiego drapaka nie przekracza 20 zł.

Interesującym modelem jest kocie łóżko Smilla:

Przyjemny dla oka design w połączeniu z miękkim materiałem stanowi idealne legowisko. Można je położyć na parapecie, sofie bądź innym dowolnym miejscu. W tym przypadku cena to niespełna 28 zł.

Innym, ciekawym rozwiązaniem, jest połączenie drapaka z legowiskiem. Takie możliwości daje model Relax:

Połączenie 2 w 1 idealnie sprawdza się w mieszkaniach o małej powierzchni – nie trzeba kupować dwóch oddzielnych sprzętów, wystarczy jeden zajmujący mniej miejsca. Koszt takiego legowiska to niecałe 35 zł.

Jak łatwo zauważyć, za niewielkie pieniądze możemy otrzymać dobrej jakości oraz funkcjonalne legowisko dla kota.