Poduszka z kocimiętką dla kota

Poduszka z kocimiętką dla kota

Znając pozytywne oddziaływanie kocimiętki na koty warto zastanowić się nad tym, aby zakupić zwierzakowi sprzęty, w których znajduje się ten składnik. Niewątpliwie pomoże to w zachęceniu naszego ulubieńca do korzystania z nich, jednocześnie mając pozytywny wpływ na wyuczenie w nim odpowiednich nawyków. Wiele właścicieli kotów ma problem z nauczeniem swojego pupila spania w wyznaczonym dla niego miejscu. Zazwyczaj i tak ulubieniec lokuje się na meblach, sofie, łóżku czy innym całkiem niedorzecznym miejscu.

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w leżankę – poduszkę z kocimiętką. Gdy nie znajdziemy interesującego nas kociego legowiska, zawsze można kupić kocimiętkę w sprayu, którą bez problemu rozpyla się na poduszkę:

Nie należy się martwić, że po jej użyciu powstaną nieestetyczne plamy – jest ona w pełni bezpieczna dla każdej tkaniny oraz nie wywołuje negatywnych skutków u naszego zwierzaka.

Idealna do rozpylenia na niej sprayu jest poduszka Trixie z owczej wełny:

Miła struktura oraz miękki materiał są dodatkowymi atutami, które zachęcą kota do wylegiwania się i spania w wyznaczonym dla niego miejscu. Stylowy wygląd pozwala na umieszczenie jej w każdym pomieszczeniu, jako dodatek do kosza wiklinowego czy budki dla kota.