Wędka z myszką dla kota tanio

Wędka z myszką dla kota tanio

Są takie rzeczy, którym żaden kot się nie oprze. Oprócz wylegiwania się w ciepłym i wygodnym legowisku niewątpliwie jest to zabawa ulubionymi zabawami. Do jednych z najpopularniejszych zabawek niezaprzeczalnie należą myszy. Aby kot chętnie bawił się i polował, ćwicząc instynkt prawdziwego łowcy, najlepiej wyposażyć się w wędkę dla kota z myszką. Częstokroć są one jeszcze rozbudowane o piórka, które tylko zachęcają naszego ulubieńca do szalonego dokazywania.

Najtańszy model wędki można kupić już za niespełna 10 zł za sztukę. Jest to wariant z myszką, która dodatkowo wydaje dźwięk:

Naszego ulubień do zabawy zachęca nie tylko widok poruszającej się zabawki, ale także emitujące przez nią odgłosy. Konstrukcja takiej zabawki jest bardzo prosta – do kijka przymocowana jest elastyczna linka, na końcu której znajduje się obiekt polowania dla kota. Taka prosta zabawka jest świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu właściciela ze swoim pupilem.

Bardziej rozbudowanym modelem, którym kot będzie mógł bawić się samodzielnie jest Trixie – pluszowy ser z myszką i piłeczkami:

W tej wersji wędka została przymocowana do jednego z końca sera, tak by nasz ulubieniec mógł się nią swobodnie sam bawić. Gdy znudzi mu się dokazywanie z myszką, może pobawić się piłeczkami znajdującymi się wewnątrz sera. W tym przypadku koszt zabawki to niecałe 20 zł – jak na połączenie kilku zabawek w jedną jest to naprawdę przystępna cena.