Legowisko dla kota na kaloryfer

Legowisko dla kota na kaloryfer

Jest kilka rzeczy, którym żaden kot się nie oprze. Niezaprzeczalnie zaliczyć do nich można przyjemne wylegiwanie się na miękkim podłożu oraz ciepło. W bardzo łatwy sposób można je ze sobą połączyć i sprawić przyjemność naszemu ulubieńcowi, kupując mu legowisko na kaloryfer. Prawdopodobnie w okresie jesienno-zimowym takie miejsce szybko okaże się ulubioną przestrzenią naszego kota, który będzie przy kaloryferze spędzał długie godziny rozkoszując się ciepłem. Niegdyś koty uwielbiały wylegiwać się na piecach w chatach, współcześnie ich potrzeba grzania się jest zaspakajana przy pomocy ciepłego grzejnika.

Proste w montażu i stabilne legowisko na kaloryfer, takie jak to marki Trixie de Lux:

To legowisko idealnie sprawdzi się w każdym domu. Swym wyglądem przypomina hamak, w którym kot niczym władca na tronie, chętnie będzie przesiadywał i obserwował otaczającą go rzeczywistość. Koszt takiej konstrukcji to niespełna 40 zł.

Innym modelem, jednak już nieco droższym, jest leżanka na kaloryfer Yumi:

Tutaj należy liczyć się z kosztem rzędu niespełna 45 zł. Można ją z powodzeniem przymocować do kaloryfera, bądź w razie potrzeby odczepić tworząc samodzielne legowisko. Kot pokocha ten model!