Jaka karma dla kota

Jaka karma dla kota

Wybierając karmę dla kota najlepiej jest sugerować się jego indywidualnymi potrzebami żywieniowymi. Nasz pupil powinien podczas posiłków, podobnie jak człowiek, dostarczać do swojego organizmu odpowiednią porcję witamin, składników energetycznych oraz budulcowych.

Pierwszym dylematem, który może zrodzić się podczas zastanawiania się, jaka karma będzie odpowiednia dla naszego zwierzaka jest to, czy wybrać wersję suchą czy mokrą. Obie są tak samo wartościowe i mogą być głównym elementem pożywienia kota. Zazwyczaj 70% dziennej racji żywnościowej zwierzaka stanowi karma w postaci mokrej, a 30% w postaci suchej.

Jedną z najbardziej popularnych na rynku marek wśród karmy suchej jest Royal Canin:

Świetna jakość karmy przekłada się na zaufanie wśród właścicieli kotów, którzy bardzo chętnie ponownie sięgają po ten przysmak dla swoich pupili. Sucha karma będąca pełnowartościowym i zbilansowanym pożywieniem dla kotów dostępna jest w wielu wariantach dostosowanych do wieku, rasy i potrzeb naszego pupila.

Chętnie wybierana karma mokra to ta marki Whiskas:

Od wielu lat króluje ona na rynku kociego jedzenia. Gama produktów tej marki także jest bardzo szeroka oraz dopasowana do indywidualnych potrzeb naszego ulubieńca. Mokra karma Whiskas pozwala zapewnić smaczny i zbilansowany posiłek dla każdego kota.